Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Moje škola

logolink_op_vvv_hor_barva_cz.jpg

Název projektu: Moje škola

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0007154

Financování celkem: 489 196,- Kč

Realizace: 1.9.2017 - 31.8.2019

Naše škola využila nabídku Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a podporu škol formou zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ I., která je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu České republiky.

Náš projekt nese název „Moje škola“ a jeho realizace je od 1.9.2017 do 31.8.2019. Projekt je zaměřen na tato témata: Personální podpora, Usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ, Osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů ZŠ, Extrakurikulární rozvojové aktivity ZŠ, Spolupráce s rodiči žáků ZŠ.

Vybrané aktivity – šablony

Mateřská škola:

  • Chůva – personální podpora MŠ
  • Odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráce s rodiči dětí v MŠ

Základní škola:

  • Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 16 hodin
  • Vzájemná spolupráce pedagogů ZŠ
  • Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem
  • Odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráce s rodiči žáků ZŠ

Získaná dotace ve výši 489 196,- Kč bude využívána na rozvíjení a prohlubování vzdělávání dětí v mateřské škole a žáků na základní škole a zároveň na zvyšování odborných kompetencí pedagogů naší školy. Nastavené aktivity byly vybrány s cílem rozvíjet školní činnost v oblastech, které jsou prioritní pro rozvoj a zdokonalování vzdělávání dětí a žáků v ZŠ a MŠ Slezské Rudoltice.

________________________________________________________________________________

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu ČR.