Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje škola IV

 

Šablony OP JAK v ZŠ a MŠ Slezské Rudoltice

 

Naše škola využila Výzvu č. 02_22_002 Šablony pro MŠ a ZŠ I Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na podporu škol formou zjednodušeného vykazování, která je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu ČR.

 

Projekt s názvem „Moje škola IV“ je realizován od 1. 9. 2023 do 31. 8. 2025.
Cílem projektu je podpora osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů; osobnostního
a sociálního rozvoje dětí a žáků, jejich podpora v rozvoji znalostí a dovedností s využitím inovativních forem výuky, vzdělávání prostřednictvím netradičních vzdělávacích metod a strategií vedoucích k rozvoji kreativity, talentu a samostatnosti dětí a žáků.

 

Vybrané aktivity – šablony:

Mateřská škola

  • Osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání MŠ
  • Podpora inovativního vzdělávání dětí v MŠ

 

Základní škola

  • Osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání ZŠ
  • Podpora inovativního vzdělávání dětí v ZŠ

 

 

Získaná dotace ve výši 475 500,-Kč bude využívána na zvýšení kvality předškolního i základního vzdělávání; podporu a rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků, podporu a rozvoj znalostí
a dovedností dětí, žáků v oblasti využívání nových výukových metod a inovativních forem vzdělávání prostřednictví netradičních vzdělávacích metod a strategií a jejich aktivní zapojení do procesu vzdělávání. Získaná dotace podpoří aktivity vedoucí k sociální integraci dětí a žáků, k rozvoji osobních a sociálních kompetencí, kreativity, kritického myšlení, klíčových kompetencí dětí a žáků, k podpoře společného vzdělávání, prevence školního neúspěchu i profesního růstu pedagogických pracovníků. Nastavené aktivity byly vybrány s cílem rozvíjet činnosti v oblastech, které jsou prioritní pro rozvoj
a budoucí směřování školy.

 

___________________________________________________________________________________________

Projekt „Moje škola IV“, reg. č. CZ.02.02.XX/00/22_002/0006375.

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum,
vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu ČR.

 
 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Statistiky

Online: 20
Celkem: 2071420
Měsíc: 40825
Den: 878