Ve středu 6.5. 2026 žáci přírodovědného kroužku jeli reprezentovat školu do krajského kola přírodovědné soutěže ZLATÝ LIST do Břidličné. Hned po zahájení šli na stanoviště a plnili úkoly. Po 1,5 hodině bylo hotovo. Vyhlášení výsledků bylo připraveno až na 14.00 hod., a tak využili připravené dílničky - tvoření - malování sádry, skládání z papíru, luštění různých hlavolamů, prohlížení knížek, navlékání korálků (odnesli si náramek) a třída plná papoušků. Některé papoušky nebo holubičky si mohli prohlédnout z blízka. A pak přišlo vyhlášení - umístili se na krásném 9. místě. Gratulujeme!!!